Hotelik JANKOWSKI Warszawa

https://noclegi-raszyn.pl/
Hotelik Jankowski

Bardzo fajny i kameralny hotelik. Położony na wlocie do Warszawy od strony Katowic w Raszyn-Rybie. Znajduje się w spokojnej dzielnicy, a jego otoczenie to domki jednorodzinne.
Doskonała baza wypadowa jeśli wybieramy się na zwiedzanie stolicy, ale również jeśli chcemy znaleźć cichy, spokojny oraz w miarę komfortowy nocleg. Kwota jaką trzeba zapłacić też nie jest wygórowana jak na warunki jakie dostajemy i to blisko centrum Warszawy. W niedużej odległości bo niecałe 10 km od obiektu, znajduje się lotnisko Chopina. Nie jest też przesadnie daleko do przystanków komunikacji miejskiej (ok. 15min).
Po około 10 minutach piechotą dojdziemy z Jankowskiego do Tesco, całkiem nieźle zaopatrzonego, lecz kiedy byśmy tam nie weszli zawsze zatłoczonego.
Sam obiekt jak i jego otoczenie są zadbane i czyste. Pokoje zrobiły na nasz bardzo pozytywne wrażenie ze względu czystość i elegancki aczkolwiek ascetyczny wystrój. Niemniej jednak niczego nie brakuje. Łóżka wygodne, a pościel czysta i pachnąca.
Na podłodze miękka i przyjemna w dotyku wykładzina, a na ścianie działający telewizor LCD (kanały tv naziemnej). Łazienka czysta i wszystko w niej działa. Obsługa miła, pomocna i rzeczowa. Nawet o godzinie 23  W hotelu jest dostępne WiFi. Jest też możliwość wykupienia posiłków lecz nic na temat ich jakości nie możemy powiedzieć gdyż nie korzystaliśmy z tej opcji.
Na zewnątrz budynku jest murowany grill, a obok niego drewniana altana więc można pobiesiadować

Z czystym sumieniem polecamy to miejsce. My na pewno będziemy tam wracać.

Dodaj komentarz